Witamy w SOLARUS

Najlepsze rozwiązania z zakresu Fotowoltaiki

About

Naszym Klientom oferujemy znacznie więcej niż dobry jakościowo produkt. Otwieramy przed nimi szereg możliwości, które pozwalają na uzyskanie niezależności energetycznej i zmniejszenie rachunków za prąd. Nasze usługi obejmują nie tylko realizację projektu, ale również analizę potrzeb, profesjonalne doradztwo i wybór technologii pozwalającej na optymalizację mocy instalacji PV.

about_section_01
about_section_02
about_page-title
0 1821
+

Zainstlowanych paneli

0 12000
+

Instalacji Hybrydowych

0 450
+

Zadowolonych Klientów

Jak pracujemy

Instalacja Krok po Kroku

Systematyka

Nasza działalność opiera się na wykorzystaniu promieniowania słonecznego do produkcji energii elektrycznej. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych, dzięki którym możesz stać się posiadaczem przydomowej elektrowni.

01
Krok

Analiza Potrzeb

Aby zaproponować Ci odpowiednie rozwiązanie, najpierw musimy poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z naszym konsultantem, który przygotuje dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę.

02
Krok

Projektowanie

Projekt instalacji powstaje z połączenia naszej wiedzy i doświadczenia oraz Twoich pomysłów i potrzeb. Udana współpraca jest dla nas nie mniej ważna niż efekt końcowy.

03
Krok

Montaż Instalacji

Cenimy Twój czas, dlatego instalacje fotowoltaiczne stawiamy na tyle szybko i sprawnie, na ile tylko pozwala nam ich konstrukcja i miejsce montażu oraz względy bezpieczeństw

Masz pytania skontaktuj się z Nami .

SOLARUS zapewni Ci najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu Fotowoltaiki